SS milking bucket set 25 L
China/Italy36364 €
(excl. VAT)| Product Code: | 33522 |
| Weight: | 10.5 kg |
| Milking claw | stainless steel 280 ml |
| Body | stainless steel |
| Capacity L | 25 |
| Hoses | PVC Italy |
| Liners | Rubber, Milkline |
| Pulsator | 120 ml 60/40 Milkline |
| Product Code: | 33522 |
| Weight: | 10.5 kg |
| Milking claw | stainless steel 280 ml |
| Body | stainless steel |
| Capacity L | 25 |
| Hoses | PVC Italy |
| Liners | Rubber, Milkline |
| Pulsator | 120 ml 60/40 Milkline |
Ar tikrai norite užbaigti prekės komplektavimą?